نتایج جستجو برای عبارت :

جذب سرباز طلبه

مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر: http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر:
http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
سرباز... 
قدم های اجبـــــاری روز های تکـــــراری 
سرباز... خوابیدن اجبار بیدار شدن اجبار...
سرباز یعنی تنهایی... سرباز بی حوصله ، سرخورده
سرباز یعنی برجک است و تنهایی تو خاطرات روز های گذشته تو شیرینی خاطرات و تلخی حال 
سرباز که باشی باید موهاتو از ته بزنی... لباسی که دوست نداری بپوشی و کفشی که دوس نداری پات کنی... 
سرباز که باشی باید دو سال با آدمایی که دوست نداری زندگی کنی
سرباز یعنی لباس پلنگی... پوتین و برگ سینه 
سرباز یعنی ۲۱ ماه بی اختیاری...
بسم الله...

اطلاعیه جذب سرباز طلبه :
بدینوسیله از کلیه طلاب عزیز که تمایل به گذراندن دوره خدمت سربازی در محیط علمی، فرهنگی و تبلیغی دارند جهت جذب و گزینش دعوت به عمل می آید.
فضای فعالیت در زمینه های ذیل و مخاطبین طلبه و دانشجو می باشد :
فعالیت های علمی
فعالیت های فرهنگی
فعالیت های جهادی
فعالیت های تبلیغی
و برنامه هایی از این نوع
محل خدمت (شهر مقدس قم)

»»»» امکان مأموریت های خارج از استان نیز وجود دارد لکن محل خدمت قم می باشد. ««««

نحوه ثب
تو فتنه ۸۸ بحث درباره تقلب انتخابات بود، خب طلبه ها میرفتن و روشنگری میکردن که آقا تقلبی نشده. اصلا امکان تقلب نیست. اما الان چیکار باید کرد? بنزین که ۳ هزار شده. با مردم چ حرفی بزنیم? هر حرفی هم بزنیم میرسه به اینکه مسئولین ناکارآمد هستن. حالا دعوا سر اینه که کدوم مسئول?
بیچاره اون طلبه ای که هنوز درسش تموم نشده و مسئولیتی رو نگرفته ولی باید جوابگو باشه.  
بیچاره اون طلبه ای که دیگه ماشین نداره اما باید قسط بده. 
بیچاره من که کلی کار رو زمین مون
یک سرباز سه مامور ناجا را به شهادت رساند
اخبار داخلی -به گزارش فارس به دنبال تیراندازی یک سرباز وظیفه به سمت پرسنل ناجا در پاسگاه درریای برکه سفلین در بندر لنگه متاسفانه ۳ نفر از پرسنل ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شدند. علت وقوع این حادثه در دست بررسی است وو ضارب که سرباز وظیفه است دستگیر و در بازداشت به سر می برد.
منبع:عصرایران
سرباز باشیم و دانلود سریال سرباز را انتخاب کنیموبسایت ما مشخص میکند که چگونه فیلم سرباز را دانلود نماییم
در واقع برای تصمیم گیری در مورد سرباز بودن یا نبودن 
باید ابتدا در نظر بگیریم که لباس بپوشیم یا نه اگر
لباس ما برای اینکار ساخته باشد
و آن را بپوشیم تبدیل می شویم
به یک سرباز خوب
و حرف گوش کن
وقتی تونستیم خوب گوش کنیم و خوب انتخاب کنیم به سمتی که لیاقتش را داریم حرکت میکنیم
سمتی که برای ما نیکی به ارمغان میاره
و در نیکی و زیبایی بهتر میتون
بیراهه نرویم قاتل اصلی طلبه همدانی آن لات عرق خور سرتاپا نجاست نبود
آن ملعون فقط یک ابزار بود
قاتل اصلی مهناز افشار و امثال این به اصطلاح سلبریتی فوق تخصص در جمیع امورات است
مهناز افشار با بازنشر و دامن زدن به یک توئیت جعلی از یک طلبه باعث تحریک آن لات مست بی سروپا شد و باعث ریخته شدن ناحق خون طلبه مظلوم همدانی شد
این مهناز افشارها بودند که آن لات کم خرد شیفته شاهزاده رضا پهلوی را تحریک کردند تا خون آن طلبه بی گناه همدانی راه با ناحق بر زمین خ
پس از آزادی سربازان آمریکایی
فرمانده آمریکایی خطاب به سربازانش : رفتار ایرانی ها با شما چگونه بود؟!سرباز آمریکایی : بسیار خوب؛ حتی به ما ناهار و شام دادند! فرمانده: وای! ایرانی ها در غذایشان ماده ای می ریزند که شمارو دنباله رو عقایدشان می کند! 
سرباز: نه به امام هشتم اصلا اینطور نیست!

پرستار یک صندلی برایش آورد و سرباز توانست کنار تخت بنشیند. تمام طول شب آن سرباز کنار تخت نشسته بود و در حالیکه نور ملایمی به آنها می تابید، دست پیرمرد را گرفته بود و جملاتی از عشق و استقامت برایش می گفت. پس از مدتی پرستار به او پیشنهاد کرد که کمی استراحت کند ولی او نپذیرفت.
آن سرباز هیچ توجهی به رفت و آمد پرستار، صداهای شبانه بیمارستان، آه و ناله بیماران دیگر و صدای مخزن اکسیژن رسانی نداشت و در تمام مدت با آرامش صحبت می کرد و پیرمرد در حال مرگ
طلبه جوان و دختر فراری شاه عباس

شب هنگام، محمد باقر -طلبه جوان- در اتاق
خود مشغول مطالعه بود که به‌ناگاه دختری وارد اتاق او شد، در را بست و با
انگشت به طلبه بیچاره اشاره کرد که سکوت کند و هیچ نگوید. دختر پرسید: شام
چه داری؟! طلبه آن‌چه را که حاضر کرده بود آورد و سپس دختر که شاهزاده
بود و به خاطر اختلاف با زنان حرمسرا خارج شده بود در گوشه‌ای از اتاق
خوابید.
صبح که دختر از خواب بیدار شد و از اتاق خارج شد، مأموران، شاهزاده خانم ر
دانلود سریال سرباز قسمت 2 لینکمستقیم
دانلود سریال سرباز قسمت 2 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی
داستان سریال و جزئیاتی در مورد آن : 
شبکه 3 برای ماه رمضن 99 سریال #سرباز را به روی آنتن می فرستد. در ابتدا قرار بود سریال (می جان) برای ماه رمضان پخش شود اما سرانجام هشتگ سرباز راهی پخش رمضانی شد. این سریال به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ساخته شده است.

دانلود نسخه 480
امشب ساعت 23
دانلود نسخه 720

د
دانلود سریال سرباز قسمت 4 لینکمستقیم
دانلود سریال سرباز قسمت 4 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی
شبکه 3 برای ماه رمضن 99 سریال #سرباز را به روی آنتن می فرستد. در ابتدا قرار بود سریال (می جان) برای ماه رمضان پخش شود اما سرانجام هشتگ سرباز راهی پخش رمضانی شد. این سریال به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی ساخته شده است.

دانلود نسخه 480
امشب ساعت 23
دانلود نسخه 720

د
دانلود سریال سرباز قسمت 5 لینکمستقیم
دانلود سریال سرباز قسمت 5 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی

دانلود نسخه 480
امشب ساعت 23
دانلود نسخه 720.
دا
دانلود سریال سرباز قسمت 6 لینکمستقیم
دانلود سریال سرباز قسمت 6 با کیفیت عالی ,دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال ایرانی

دانلود نسخه 480
امشب ساعت 23
دانلود نسخه 720
دا
دوست دارم پسرم طلبه یا پاسدار شود.
هرطور که خودش دوست داشت انتخاب کند. فقط طوری تربیتش کن که در این جامعه یک سرباز برای امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌شریف شود.
شهید محسن حججی
برای دیدن تصویر در اندازه اصلی با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید.
ثواب این طراحی تقدیم به شهدای پاسدار میهن عزیزمان
افتتاحیه مراسم سال تحصیلی سال98-99 مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)شهرستان درگز با سخنرانی مدیر محترم حجت الاسلام عیدی که به ایراد روایت و مباحث اخلاقی درباره هویت طلبگی پرداختند.
وی با اشاره به اینکه هویت طلبگی با ارتباط و توسل آنان با ساحت قدسی باری تعالی و اهل بیت(ع)  مشخص می شود، گفت: لباس نپوشیدن و یا اینکه برخی لباس طلبگی را همانند لباس اصناف یونیفرم تلقی کنند این یک آفت برای هویت طلبگی به شمار می رود.ایشان ادامه دادند : رفتار و سکنات طلبه بای
بسم الله الرحمن الرحیم
نکاتی راجع به درس خارج
در انتخاب استاد باید به شرایط ذیل توجه شود:
1.       استاد منظم باشد. لذا در سال اول و حتی الامکان در کل دوره درس خارج از شرکت در درس اساتیدی که تعطیلی مکرر دارند  ، پرهیز شود.
2.       در کنار استادی که طلبه از آن درس می گیرد یک استاد راهنما وجود داشته باشد تا از نکاتی که طلبه سرکلاس خوب متوجه نشده یا تتمیم آن را نمیداند(و دیگر راهنمایی ها) بهره مند گردد.
3.       استاد بیان رسا داشته باشد . لذا شرکت د
فیلم پارادایس به کارگردانی علی عطشانی و نویسندگی محمد علی میرزایی در سال ۱۳۹۳ ساخته شد و پس از ۴ سال توقیف در بهمن ۱۳۹۷ اکران شد.
داستان درباره طلبه‌ای به نام محسن است که با دختری به نام آلیشیا در آلمان آشنا می‌شود و برای سخنرانی در جلسه‌ای به آلمان دعوت می‌شود. محسن به همراه حاج آقای فراستی و دوستش به آن جا می‌رود و درگیر ماجراهایی می‌شود.
حوزه علمیه‌ای که در این فیلم می‌بینید اُمل خانه‌ای پر شده با شعارهای مذهبی است. حتی فراستی هم با ب
دوست دارم پسرم طلبه یا پاسدار شود.
هرطور که خودش دوست داشت انتخاب کند. فقط طوری تربیتش کن که در این جامعه یک سرباز برای امام زمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌شریف شود.
شهید محسن حججی
برای دیدن تصویر در اندازه اصلی با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید.
ثواب این طراحی تقدیم به شهدای پاسدار انقلاب اسلامی...
برخی از افراد تا به مال و منالی میرسند خود را گم میکنند.اما شیخ اعظم انصاری وقتی به مرجعیت کل شیعه میرسد با آن روزی که یک طلبه ساده بود وبه صورت یک طلبه ساده دزفولی وارد نجف شد فرقی نکرد.با اینکه هر سال صدها تومان وجوهات شرعی را برای او میآوردند،ولکن او یک زندگی ساده داشت.ووقتی رحلت نمودند 17 تومان پول از خود بجا گذاشت که به همان مقدار هم مقروض بود.حتی بازماندگانش قدرت بر پایی مراسم فاتحه برای او نداشتند،ویکی از بندگان خدا 6 روز برای شیخ انصاری
صبح زود رفتم داخل پارکینگ و سوار ماشین شدم. دکمه ریموت درب پارکینگ را زدم اما کار نکرد. موتورش خراب شده بود و نمی شد ماشین را بیرون برد. سریع درخواست اسنپ کردم، چند دقیقه بعد سوار یک پراید قدیمی نقره ای بودم که راننده اش مردی جوان با چهره مذهبی بود و کمی هم لهجه داشت. مشغول صحبت با راننده بودم که یادم آمد طبق معمول پول نقد ندارم. وقتی رسیدیم به راننده گفتم: "آقا شرمنده اگر ممکنه یه شماره کارت بدید تا من برم داخل شرکت و براتون اینترنتی واریز کنم".
نامه شوهر مهناز افشار به طلبه مازندرانی
چند روزی است که جنابعالی در صدر خبر‌های رسانه‌ای قرار دارید و به دلیل اصرار بر شکایت از "مهناز افشار" مورد حمایت و بهره برداری صداوسیما و برخی رسانه‌های ویژه هستید. . ..
به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
من و شما همان طلبه یا معلم پیش از انقلابیم. یکی از شماها معلم بود، یکی دانشجو بود، یکی #طلبه بود، یکی منبری بود، همه‌مان این‌طور بودیم؛ اما حالا مثل عروسی اشراف عروسی بگیریم، مثل خانه‌ی اشراف خانه درست کنیم، مثل حرکت اشراف در خیابانها حرکت کنیم! اشراف مگر چگونه بودند؟ چون آنها فقط ریششان تراشیده بود، ولی ما ریشمان را گذاشته‌ایم، همین کافی است!؟ نه، ما هم مترفین میشویم. والله در جامعه‌ی اسلامی هم ممکن است مترف به وجود بیاید. از آیه‌ی شریف
اقدام تامل برانگیز یک سرباز آلمانی موجب شد تا 317 خیابان از سراسر دنیا به نام او نامگذاری شود.
عکس بالایک سرباز آلمانی را نشان میدهد که برای کودک جا مانده از خانواده اش سیم خاردار دیوار برلین را کنار زد. این سرباز به دلیل خیانت به کشور اعدام شد.
متن زیر نوشته ای در دفتر یاداشت این سرباز است :
گاهی انسان بودن گناه بزرگیست . اکنون که میدانم بخاطر کمک کردن به کودکی بیگناه که بازیچه جنگ و خشونت شده است فردا قبل از طلوع آفتاب مرا بدستان خداوند می‌سپا
ژانر فیلم : اجتماعی | عاشقانه
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : هادی مقدم دوست
نویسنده : --
بازیگران : سیاوش خیرابی , آرش مجیدی ,الیکا عبدالرزاقی , پدرام شریفی, رویا تیموریان ,کوروش تهامی , نیما شعبان نژاد, گلوریا هاردی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : ماه مبارک رمضان 99
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است و در خلاصه داستان آن آمده: در وفای عشق تو مشهور خوبا
✅استاد حاج شیخ جواد مروی، از اساتید درس خارج حوزه:اگر طلبه شش ماه از وقتش را صرف منهج شناسی کند و تطبیقاتی در کنارش داشته باشد، ادعا می کنم هشت سال از نظر فقهی از دیگران جلوتر است.بنده نسبت به چند نفر از فقهای شیعه که به اعتقاد من سرسلسله تحولات فکری و فقهی بودند، منهج شناسی فقهی کردم و نتایج بسیاری عظیمی از این کار بدست آمده است. نسبت به دیدگاه‌های فقیهانی از جمله شیخ طوسی، ابن ادریس، علامه حلی، شهید اول، آیت‌الله خویی، حضرت امام خمینی، مر
«دلارهای آمریکا برای طلبه قلابی»به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام لبنان ایران نوشت: محمد علی ترشیشی طلبه قلابی وابسته به سفارت آمریکا که در تظاهرات لبنان همراه چند نفر دیگر، به نماد وحدت ادیان آمده بود مبالغ زیادی دلار تحویل گرفته. امروز در تظاهرات یک روحانی دیگر بین مردم پول توزیع می کرد.مردم هم عصبانی شده و از نیروهای امنیتی خواستند آنها را دستگیر کرده و تحقیق کنند این پولها را از کجا آورده و برای چه توزیع می کند. هر جا آخوند قلابی هست نام آ
چهارشنبه و پنجشنبه یعنی دیروز رفته بودیم یک دوره از طرف جامعه اسلامی داخل حوزه علمیه مشکات.
حوزه علمیه ای که اکثر طلبه هاش اول دانشجو بودند اون هم عمدتا مهندسی و سپس بعد گرفتن مدرک دانشگاهی اومدن دروس حوزوی رو می خوانند.
با پنج شیش نفر از طلبه ها که اونجا درس می خوندند و برامون کلاس گذاشتند تو این دو روز خوش و بش و کلاس داشتیم.

یکیشون بود حسن خالـ.ـقی ، یعنی من محو سیمای و رفتارش شده بودم.
همشون صورت هاشون نورانی بود.
معلوم بود چه ارتباط عمیقی

نام : حسین رستمیان
فرزند : سیف ا...
متولد : 1349/01/01 در میامی - روستای بکران
تحصیلات : زیر دیپلم
تاهل : مجرد
یگان: سپاه مشهد-لشکر 5نصر
مدت حضور : 6 ماه
مسئولیت : رزمنده
نوع عضویت : بسیجی
نوع شغل : روحانی(طلبه)
تاریخ شهادت : 1365/10/23
محل شهادت : شلمچه
عملیات : کربلای5
محل دفن : میامی روستای بکران
نحوه شهادت
اصابت ترکش به سینه و موج گرفتگی

امروز فردی در کنارم نشست و با من صحبت کرد٬ آسمان و ریسمان بافت که متوجه نشوم می خواهد بیاید حوزه چون هنوز در منجلاب تردید گیرکرده بود ولی به خاطر یک احساس خلاء در خودش یا زدگی از مدرسه‌و‌اطرافیان می خواست به حوزه پناه بیاورد 
ولی نمی دانست که حوزه خلاءش را پر میکند یا حوزه همان مسیر پاسخگوی اوست٬ به همین دلیل به هر دری زد از انگیزه من که چرا طلبه شدم و آیا راضی هستم یا نه و....
خیلی تلاشم را کردم که به او بفهمانم حوزه جای هر کسی نیست و بگویم الا
به گزارش مشرق،
کانال تلگرامی بیداری ملت در مطلبی به مقایسه وضعیت بودجه حوزه‌های علمیه و
دانشگاه تهران پرداخته است. بودجه مصوب شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور با
۱۲۸۰۰۰ طلبه در سال ۹۷ معادل ۴۴۰ میلیارد تومان بود که برای سال ۹۸ معادل
۳۰۰ میلیارد تومان با شانزده درصد کاهش پیشنهاد شده است.
بودجه هزینه‌ای دانشگاه تهران با ۹۹۴۵ دانشجو در سال ۹۷ معادل ۵۹۶
میلیارد بوده که برای سال ۹۸ معادل ۶۷۹ میلیارد با ۳۲ درصد افزایش پیشنهاد
شده است.
هزینه
سلام. گروه علمی مدرسه معصومیه (ع) قم، مطالبی را آماده کرده اند تحت
عنوان "روش تحصیل حوزوی در نگاه رهبر انقلاب".  در این جلسات ابتدا به بیان تاریخچه اینگونه
بحث های روش تحصیل می پردازند، سپس بیان می دارند که مخاطب این بحث ها کدام گروه
طلبه ها هستند و اینکه برای این جلسات از چه منابعی استفاده شده است.
تمایز این جلسات از منابع دیگر اول جامعیت این نگاه است که نظرات و
کتب پیشین به خوبی بررسی شده اند و به یک دیدگاه جامع و درستی رسیده اند و دوم،
ارایه م
شهریه ای که به طلاب تعلق می‌گیرد، از حداقل حقوق یک کارگر هم به مراتب پایینتر است. اگر طلبه ای وضع مالی خوبی دارد، از راهی غیر از شهریه (مانند کمک خانواده، شغل و..) تامین شده است.یکی از ذهنیت‌های اشتباه بعضی از مردم نسبت به طلاب این است که آنها فقط درس می‌خوانند و کار نمی‌کنند، لذا شهریه ای که می‌گیرند نوعی مفت خوری است.سوال این است که مگر درس دین خواندن و تبلیغ دین کردن، کار نیست؟! چه فرقی می‌کند انسان در طول روز، مشغول شغلی باشد یا مشغول درس
طلبه‌ی دوره‌گرد یا 'واگانت' یک روحانی یا طلبه بود در حال گشت و گذار ، که آواز می خواند و قصه تعریف می‌کرد ، کشیش فراری یا طلبه‌ای که تحصیل را کنار گذاشته و یک بی‌طبقه و یک بوهمی است . او فرآورده‌ی همان تحول اقتصادی و نشانه‌ی همان جنبش اجتماعی است که بورژوازی شهری و شهسوار حرفه‌ای را ایجاد کرده است . ولی او دیگر علائم برجسته‌ی ناآرامی اجتماعی روشنفکر معاصر را بروز می‌دهد ؛ او به کلیسا یا طبقه‌ی ممتاز یکسره بی‌اعتنا است ؛ عاصی و افسار گسی
هزاران هزار سرباز
هر روز سپیده دم
با دستکش و بی دستکش
مایع ظرفشویی می ریزند
اسکاچ می مالند
کف درست می کنند
آب می ریزند
و انتظار می کشند
تا ظرف بعدی کثیف شود
تا دوباره دستکش به دست کنند
تا بشورند
تا وقت بگذرد
.
.
.
آیا بهتر نیست برای تبلیغات مایع ظرفشویی دورتو و اکتیو از یک سرباز استفاده کنیم ؟
به راهنمایی دوستم امروز رفتم کافی‌نت‌گردی! یعنی دنبال کافی‌نت برای مصاحبه‌ی اسکایپی می‌گشتم. دوستم می‌گفت تو خونه نباشی، مسلط‌تری. رفتم کافی‌نت حرمم ببینم که الحمدلله اصلا امکانات تماس تصویری نداشت. بعدش رفتم بهشت ثامن‌الائمه و جزء امروز رو خوندم.

داستان ذبح اسماعیل و داستان گاو زرد بنی‌اسرائیل خیلی جالبن، نه؟ :)
موقع برگشت، کنار در ایستادم و گفتم "امام رضا واسم دعا کن اگه صلاحه، اگه صلاحه، اگه صلاحه، اگه صلاحه قبول بشم، وگرنه نه" ا
#مهم
♦ماجرای حمله به طلبه همدانی از کجا شروع شد؟
#محسن_مهدیان

1⃣ یک نفر از اراذل، ظهر دیروز یک طلبه را در مقابل حوزه علمیه همدان مورد اصابت گلوله قرار داد و بعد هم با افتخار در اینستاگرام خبر این جنایت را اعلام کرد. طی دو سال گذشته چند عنوان خبر مشابه داشته ایم. باور کنیم این ماجرا یک حادثه فرعی است؟ ساده انگاری نیست؟

2⃣ روز گذشته فیلمی از تعدادی روحانی در حال تمرین شعرهای کودکانه منتشر شد که بلافاصله مورد تمسخر رسانه های ضدانقلاب قرار گر
#مهم
♦ماجرای حمله به طلبه همدانی از کجا شروع شد؟
#محسن_مهدیان
1⃣ یک نفر از اراذل، ظهر دیروز یک طلبه را در مقابل حوزه علمیه همدان مورد اصابت گلوله قرار داد و بعد هم با افتخار در اینستاگرام خبر این جنایت را اعلام کرد. طی دو سال گذشته چند عنوان خبر مشابه داشته ایم. باور کنیم این ماجرا یک حادثه فرعی است؟ ساده انگاری نیست؟
2⃣ روز گذشته فیلمی از تعدادی روحانی در حال تمرین شعرهای کودکانه منتشر شد که بلافاصله مورد تمسخر رسانه های ضدانقلاب قرار گرفت.
بسم الله الرحمن الرحیم
آیا تشخیص حق برای شما مثل روز روشن است یا مثل مورچه ای که درتاریکی روی سنگی سیاه راه میرود سخت است؟
تا یک جایی میتوانی دفاع کنی حرف بزنی اما از یک جایی به بعد کم می آوری...
سوال هایی برایت ایجاد میشود فقط در حد سوال میروری و از به اصلاح روشنفکر حزب اللهی که طلبه هم هست میپرسی قبلا هم سوال هایی ازین دست پرسیده بودی که به طور غیر منطقی میپیچاندت...
واقعا جوابی نمیتواند بدهد او که صدای حق طلبی اش در وبلاگش گوش مرا کر کرده بود...
دو ماه پیش یه درخواستی بهم رسید از یه طلبه افریقایی برای ساخت یه مکان ساده بعنوان مسجد برای شیعیان مالاوی در افریقای جنوبی . در این منطقه  تعداد شیعیان در اقلیت هست و مردم بعلت فقر در کپر زندگی میکنن . در منطقه ای که ایشان ساکن هستن مردم از مسائل اولیه دینی آگاه نیستند . این طلبه هم درخواست این مکان رو دادن  تا وقتی برمیگردن بتونن در این مکان دین رو تبلیغ کنن و همچنین بتونن برای طلابی که امکان تحصیل در ایران رو ندارن تدریس کنن .
از این مکان برای
حجت الاسلام موسی علیزاده معروف به طلبه عدالتخواه کلیبری با شکایت ارسلان فتحی پور رییس اسبق کمیسیون اقتصادی مجلس به دادگاه ویژه روحانیت تهران فراخوانده شد.
پیش از این شیخ موسی علیزاده با ارائه مستندانی به شورای نگهبان درباره جعل مدارک علمی فتحی پور و بعضی سوابق اقتصادی وی زمینه رد صلاحیت این نماینده پرنفوذ و لابی گر را در انتخابات سال 94 فراهم آورده بود.
اخیراً اکانت هایی ناشناس با جعل نام طلبه عدالتخواه کلیبری اقدام به نشر اسناد تخلفات فت
توجه       توجه                                                                                            1_فیلم سرباز با لینک دانلود در جدول زیر قرار گرفته ومی توانید با کیفیت های مختلف فیلم را دانلود کنید                                                                           2_ و هر شب ساعت  ۸:۳۰  فیلم سرباز در وبسایت به صورت انلاین پخش می شود                                                                                                          3 _توجه این فیلم ها که در جدول قرار د
پدرم انگار روح در بدنش نبود. رنگش مثل گچ رو دیوار... تصمیمم را گرفتم. کیسه غذا را یواشکی روی زمین گذاشتم و تبر را دو دستی گرفتم. جلو رفتم. دهانم خشک شده بود. تبر را توی دستم فشار دادم و بالا بردم. سرباز عراقی پشتش به من بود. آن یکی حواسش جای دیگری بود. دو تایی خوش بودند برای خودشان.

سرباز پاپتی توی آب چشمه ایستاده بود. همین که خواست به طرفم برگردد، تبر را بالا بردم و با تمام قوت پایین آوردم. مثل وقت هایی که با تبر چیلی می شکستم، سرش دامبی صدا کرد و ب
انتقال قلب یک سرباز وظیفه از یزد به تهران
قلب سرباز وظیفه محمد زارع ده آبادی (ده آباد یکی از روستاهای یزد می باشد )۲۰ ساله که بر اثر تصادف ضربه مغزی شده بود، برای پیوند به جوان نیازمند اهدای عضو از شهر یزد به بیمارستان رجایی تهران منتقل شد.
دانلود آهنگ علی بابا و آراد به نام سرباز 2
Download Music From Ali Baba & Arad - Sarbaz 2

دانلود آهنگ علی بابا و آراد به نام سرباز 2
دانلود آهنگ علی بابا و آراد به نام سرباز 2 با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
سید مجتبی حسینی اصل از طلبه های خوب استان مازندران که چند سالی را در بابل در محضر آیت الله محمدی زانوی شاگردی به زمین زد، مدتها درگیر بیماری بود که ساعاتی پیش تن نحیفش بی جان شد و روحش به میهمانی عرشیان شتافت.
حجت الاسلام خورشیدی از روحانیون فاضل بابلی در حوزه علمیه قم و اخوی آقا مصطفی خورشیدی خودمان بود که عصر دیروز به رحمت حق پیوست.
این هر دو سرباز مخلص امام عصر (عج) از محبین اهل بیت و دلدادگان طریقت عشق به اباعبدالله علیه السلام بودند که عم

خاطره آیت الله سبحانی از امام خمینی (رحمه الله):

امام  (ره) وارد مدرسه‏ فیضیه شد، وارد سالن شد که درس بدهد دید یک بچه طلبه دَمر خوابیده و کتابش را مطالعه مى ‏کند تا امام (ره) دید ایشان مطالعه مى ‏کند هیچى به او نگفت و برگشت و به شاگردهایش هم گفت هیچى نگویید.
 گفتیم آقا نمى‏ خواهید درس بفرمایید گفت نه گفتیم چرا؟ گفت این بچه طلبه دارد مطالعه مى ‏کند گفتیم با چهار دلیل ما در اولویت هستیم: ما صد نفریم این یکى. این سال اول طلبگى است ما آیت الله هس
این جشنواره که به معرفی و دیده شدن این میوه در استان و کشور اختصاص داشت با حضور مسئولین استانی ، نماینده فرماندار شهرستان سرباز، خبرنگار صدا و سیما شبکه استانی در شهرستان سرباز،بخشدار پیشین،رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سرباز،بخش پیشین و کشاورزان نمونه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهر پیشین برگزار شد.
تفاوت فرزند طلبه شهید و آقازاده لاکچری
خون کدامیک رنگین تر است؟
چند وقتی هست که میخوام یک کپشن تنظیم کنم از چیزایی که توی ذهنم در این مورد میگذره
اما نمیشه کنار هم گذاشتش
باید تبدیل به یک فیلم بشه
تبدیل به مستند
که نود درصد طلبه ها در وضعیت اقتصادی بسیار بدی میباشند 
اما باز هم رسانه هایی هستند که هر لحظه در حالِ کوبیدنشان میباشد
آن ده درصد دیگر هم که پنج درصدشان خانواده ی پولداری دارند
و پنج درصد دیگر که در مناصب دولتی و جاهایی هستند که حقوق
دانلود قسمت ۹ سریال سرباز با لینک مستقیم
دانلود نهم سریال سرباز, دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال جدید
سریال زیبای Sarbaz
دانلودز فیلم (اس استاروی قدیم)
لینک دانلود امشب ..
ژانر سریال : کمدی
امتیاز سریال : ۷.۷/۱۰ – ۵,۴۹۷ رای
رده سنی :  —
کارگردانان : هادی مقدم دوست
بازیگران : آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، کوروش تهامی، نیما شعبان‌نژاد، سیاوش خیرابی، پدرام شریفی، افسانه کمالی، علی عامل هاشمی
آن هایی که سیگار نمی کشند چه می کشند از دست این زندگی؟کس چه می داند بر سر سیگار، آتش زنند تا ققنوس سرخوشی بر لبانشان بوسه زند؟آری پس چرا از پس آن همه خوش خدمتی چون به پایان می رسد از روی دست به زیر پا، با کفش آهش را پاسخ می دهند؟به راستی انسان برای سیگار ضرر دارد یا سیگار برای انسان؟مشکل سیگار آن است که لباس سفیدش یقه ندارد تا آن را ببندد،سرباز است و سرباز یعنی سرش را از شدت سوختن باز کرده اند تا هوا بخورد. یک روز در کردستان، یک روز در خوزستان، ی
توی رویاهام، یک پسر داشتم بزرگش می‌کردم بهش درس شهادت می‌دادم بعد می‌شد سرباز رکاب حاج قاسم. حاجی بهش یاد می‌داد یک سرباز امام زمان چطور باید باشه؟ میگفتم پسرم هر چی سردار میگه گوش بده دل بده کم کسی نیست. حرفاشو بذار روی چشمات...
صبح بیدار شدم تا حالا اشکم بند نمیاد چطور باور کنم نبودنتو؟ چطور باور کنم رفتنو؟ چیزی جز شهادت حق شما نبود.
دارم رویاهایی که بافته بودم پنبه می‌کنم پسرم بی سردار موند
✴️120 هزار سرباز امریکایی در خلیج فارس!!این روزها پر از خبرهای عجیب و غریب است و عده‌ای هم در کشور مدام به این خبرها دامن می‌زنند. یکی هم اعلام اعزام 120 هزار سرباز امریکایی به آسیای غربی است که به نقل از روزنامه نیویورک تایمز منتشر شده است. این خبر هم مانند همان خبر اعزام ناو هواپیمابر امریکایی است. امریکا برای شروع هر جنگی، در مقیاس حمله به سوریه و نه ایران، نیاز 500 هزار سرباز دارد، حالا اگر بخواهد به ایران به زعم خودش حمله کند، باید سه برابر

نخل و نارنجنویسنده: وحید یامین پورانتشارات جمکران
بریده کتاب:
سید محمد طباطبایی در تمام مدت چشم در چشم مرتضی سکوت کرده بود مرتضی آرام وبا قدم های کوتاه جلو آمد و به موازات پدرش، مقابل استاد ایستاد، سید محمد به چهره جوان ومصمم مرتضی نگاه و رو به ملا محمد امین گفت: «این جوان نبوغ ذاتی دارد. پیشانی بلند است و رو سپید. او را به صاحب این قبه بسپارید و بروید» …
بریده کتاب(۲):
پدر دربین الحرمین فرزندش را برای آخرین بار در آغوش گرفت و همان طور که استا
نقد فیلم نجات سرباز رایان ؛
استیون اسپیلبرگ یکی از مهم‌ترین فیلمسازان چند دهه اخیر هالیوود است که سینما دوستان سراسر جهان معمولا کارنامه درخشان او را با چند اثر شاخص و ماندگار به یاد می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توانیم به «فهرست شیندلر» و «نجات سرباز رایان» اشاره کنیم.
اگرچه کارنامه اسپیلبرگ با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و برخی معتقدند که او امروزه دیگر کارگردان مهمی محسوب نمی‌شود، اما...
ادامه مطلب
بنام خالق هستی
انتقادی بر احوالات برخی طلبه هاحوزه رفتن و طلبه شدن یک فرصتی است که شاید به همه کس داده نشود البته اشتباه نشود گفتیم که یک فرصت است پس اینطور نیست که هرکسی رفت تو حوزه و طلبه شد دیگر سعادتش تضمین شد و اینکه اوضاعش دیگر بهتر از کسانی است که طلبه نیستندطلبه ها باید ازاین فرصتی که به انها داد شده است ب درستی استفاده کنندبه بیانی رسالت شان را تشخیص دهند و در راستای ان تلاش کننداما چقدر از طلبه ها رسالت شان را میشناسند و یااینکه میش
دانلود آهنگ تیتراژ سریال سرباز
آهنگ “ دستم را بگیر ” با صدای “ محمد معتمدی ” – این آهنگ،موسیقی ِ تیتراژ سریال سرباز بوده
Mohammad Motamedi – Dastam Ra Begir
خواننده : محمد معتمدی اسم آهنگ : دستم را بگیر شاعر: سید تقی سیدی آهنگساز مسعود سخاوت دوست
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫@isongsir♫
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
#شهادت سرباز وظیفه در حین درگیری با قاچاقچیان
ظهر امروز مرزبانان هنگ مرزی سردشت استان آذربایجان غربی در حین کنترل و پایش نوار مرزی و انجام ماموریت با تعدادی از قاچاقچیان درگیر شدند.
براساس اطلاعات به دست آمده متاسفانه سرباز وظیفه هادی علی نقی پایه خدمتی بهمن ماه ۹۷ نیزدر این درگیری به شهادت رسید.
در این درگیری از قاچاقچیان در صحنه مقادیری مشروبات الکلی و اقلام ممنوعه نیز کشف شد.
صبح امروز در پی شکایت سید غفار دریاباری از مهناز افشار به دلیل انتساب اظهارات خلاف واقع، خبر احضار وی به دادگاه در رسانه‌ها منتشر شد. انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌ها  با واکنش کاربران  شبکه‌های اجتماعی همراه بود.
روز شنبه ۷ اردیبهشت، یک طلبه هنگام خروج از حوزه علمیه همدان به ضرب گلوله به قتل رسید و قاتل در قالب یک استوری در پیج اینستاگرام خود مسئولیت این جنایت را برعهده گرفت. انتشار این خبر به همراه عکس‌های غرق به خون این طلبه همد
دوستی از همکاران وکیل دادگستری می گفت : تو سالن اتتظاردادگاه انقلاب روی نیمکتی نشسته بودم یک سرباز وظیفه با قد کوتاه و لاغر اندام همراه با دو متهم دستبند به دست کنارم ایستاده بودند .
صدای گفتگو و قرار و مدار سرباز را که معلوم بود بهره ای از سواد هم ندارد با دو متهم به راحتی می شنیدم ظاهرا اتهام هر دو شرب خمر بود بلاخره سر مبلغ توافق کردند وقرار شد که سرباز در قبال گرفتن بیست هزار تومان ( ان روزها پولی بود برای خودش) از هر کدام ترتیبی بده تا هر دو
به جز خوب درس خواندن و خوب وقت گذاشتن برای درس، وظایف دیگری هم به دوش من هست.
نمیشه که بی تفاوت بود.
مثلا الان ما اگه زبون عربی و انگلیسی رو یاد بگیریم و کارهای گرافیکی هم بلد باشیم، میشیم یه سرباز قدرتمند برای مقابله با حرکات دشمن و ضربه زدن به اون ها.
بارها به این مسئله پی بردم ولی کاری نمی کنیم. مگر شهادت فقط تو جنگ مستقیم محقق میشه؟
تو اگه یه سرباز سایبری قوی بشی نمیتونی موثر باشی؟
بله فقط صحبت کردن و آرزوی های زیبا کردن، خیلی سادست. ولی مای
یادبود طلبه شهید همدانی مرحوم قاسمی بود
سخنران در تاثیر این شهادت داد سخن میداد اما...
جمله ای بنظر البته ناخواسته از زبانش خارج شد که نشان دهنده نفوذ عجیب القاءات فضای مجازی بر قشر حتی مذهبیمون هست!
عرضه داشت:
حالا شهید قاسمی اگه زنده بود چه کار می کرد برا این کشور؟! چه گرهی از جامعه باز میکرد؟!! ولی شهادتش اینجور منشا انواع برکات و خدمات شد!!
نمیدونم اونایی که طلبه ها رو علاف و بیکار میدونن دقیقا چه کاری از طلبه جماعت انتظار دارند؟!
منظورشون ا

این یک داستان واقعی درباره سربازی است که پس از جنگ ویتنام می خواست به خانه خود بازگردد...

سرباز قبل از این که به خانه برسد، از نیویورک با پدر و مادرش تماس گرفت و گفت: پدر و مادر عزیزم، جنگ تمام شده و من می خواهم به خانه بازگردم، ولی خواهشی از شما دارم. رفیقی دارم که می خواهم او را با خود به خانه بیاورم...
پدر و مادر او در پاسخ گفتند: ما با کمال میل مشتاقیم که او را ببینیم...
پسر ادامه داد: ولی موضوعی است که باید در مورد او بدانید، او در جنگ به شدت آ
روش فعلی تدریس ادبیات عرب منعطف نیست
وقت طلبه نباید با دروس طولانی و حجیم تلف شود

نشستی با عنوان نقد و بررسی سیستم آموزش حوزه های علمیه در زمینه ادبیات در مدرسه آیت الله محمدباقر درچه ای برگزار شدکه در این نشست حجت الاسلام محسن جلالی معاون آموزش و پژوهش به عنوان موافق و حجت الاسلام سید حسین رفیعیایی مدیر مدرسه علمیه ولی عصر به عنوان منتقد روش فعلی تدریس ادبیات سخنانی مطرح کردند.
ادامه مطلب
حاج قاسم سلیمانی سردار اسلام و دلاور و شهیدی تازه نفس که این روز ها اسمش را زیاد می شنویم. این دلاور و شجاع مرد ایران که نام بلندآوازه اش تن هر مستکبر را می لرزاند و پای هر منافق را سست می کند در بخشی از وصیت نامه اش فرموده که دوست دارم مقبره ای ساده و نامی ساده داشته باشم. یعنی روی سنگ مزارم بنویسید سرباز سلیمانی ! دوست دارم در ولایت خودم کرمان به خاک سپرده شوم.
ای سردار دلاور که از تو جز دست ترکش خورده ات چیزی سالم باقی نمانده خون تو بی پاسخ نخو
سربازرهبربنده حق در جهان است /سربازرهبر زمزم افلاکیان است/دارد تمنای حمایت از ولایت/سربازرهبر مرهم بر شیعیان است/اهل بصیرت باشد واهل حماسه/سربازرهبر اسوه بر عاشقان است/باشدهمیشه حامی اسلام وقرآن/سرباز رهبر آشنای آسمان است/دلداده براهل بیت و یاد آنان/سرباز رهبر اسوه ای برخاکیان است/راه امام وهر شهیدی پاس دارد/سربازرهبر حامی برمومنان است/مانندعماراست و مالک یاابوذر/سربازرهبردر بصیرت جانفشان است/هرلحظه گوش اوبود سوی ولایت/سربازرهبرخار چ

سرباز با دیدن فرمانده، سلام نظامی می دهد و با صدای خروس مانندی چند کلمه ای به زبان می آورد .فرمانده که ازصدای گرفته ودورگه ی سربازش متعجب شده است. حدس می زند باید سرباز درمرخصی دیروزعصرش قاطی جماعت شده وحسابی فریاد زنده باد! ومرده باد! ازگلویش خارج شده است.
 و با خشم فریاد می  زند: دیشب کجا بودی سرباز؟!
سربازکه ترسیده است  به دروغ می گوید: خونه بودم قربان!
فرمانده: یادت باشه سرباز،ازاین به بعد اگه غلطی می کنی به ننه ات بگو برات تخم بِه بخیس
تازگیا دارم به کشف های جدیدی میرسم. نمیدونم شایدم چون قبلا توی این موضوعات نبودم دقت نمیکردم. دو تا طلبه جدید توی فامیل های دور پیدا کردم. این مسئله بهم دلگرمی میده که من تنها نیستم:) البته خب همشونم پسرن:| دختر طلبه ای تا به حال پیدا نکردم.مامان امشب که رفته بود ولیمه ی شوهر خاله با یکی از اون آقاهای طلبه حرف زده بود و سوال پرسیده بود درباره شرایط پذیرش. خیلی اتفاقی همون آقا هم قم درس میخونه! اینکه هی دارم با عنوان "اون آقا" بهش اشاره میکنم بخاطر
مسلم با پاهای خسته و کم توان می دوید.
کف پاهایش کرخت شده بود.
سر انگشتانش می سوخت. ولی با سرعت می دوید.
پوتین سیاهش به کلاه فلزی سربازی که جلوی پایش ولو شده بود،
برخورد کرد و بعد ناگهان افتاد زمین.
آرنج های لرزانش را به زمین خاکی فشار داد و چرخید عقب.
سرباز عراقی بالای سرش بود.
لوله ی اسلحه را گذاشته بود روی پیشانی عرق کرده اش و می خواست
به مغزش شلیک کند.
صدای تند نفس نفس زدنش رسیده بود تا مجرای گوشش.
بوی باروت و آتش حالش را به هم می زد.
 زانوانش سست
سلام و عرض ادب
امروز میخوام در مورد کشتن سریع لرد صحبت کنم. اگه دیده باشید لرد ها بخاطر ربات 
بودنشون خیلی زود پیشرفت میکنن!
خب ما امروز قراره این مشکل رو حل کنیم!!! البته بگم اگه رو در رو و بدون ترفند با لرد ها 
مقابله کنین مزه بازی بیشتره تا با ترفند!
حالا بریم سراغ آموزش:
خب اول کار وارد بازی جنگ های صلیبی بشید و یک لرد رو انتخاب (مثلا nizar) و بازی رو
شروع کنید. همونی که وارد نقشه شدید کار های زیر را بلافاصله انجام بدین وگرنه نیزار با 
لشکرش میاد!!
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
بسم الله الرحمن الرحیم
با توسل بر آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، سعی بر آن داریم تا حتی قدمی کوچک در راستای تبلیغ معارف ناب اسلامی برداشته باشیم. ان شاء الله مورد خشنودی و رضایت حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف قرار بگیرد.

طلبه حقیر، سید علی محمدی موسوی
حاج حسن ،گوشه آبدار خانه هیئت دست بر پیشانی بلند و پینه بسته اش می کوبد و با خودش  زمزمه میکند:
(توی هیئت پیر شدم آقا..از روضه ت سیر نشدم آقا)

چندسالی هست که تو اینستا منتظرم تا یک متن بگذارد و ساعت ها بخوانمش و هر بار زیر یک جمله اش خط بکشم.من بهش
میگم دکی طلبه.یک آدم ساده و اونقدر خودمانی که نه شبیه دکترها هست با اون رورپوش سفید و من میدانم هایش،نه شبیه
طلبه هاست با کلی کتاب زیر بغل و سری پایین که هر لحظه با خودت میگویی الان مستقیم میرود توی دی
✨✨ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ وَکَانَ اللَّهُ عَزِیزًا حَکِیمًا (7 - فتح)
⚡و سپاه قوایِ آسمان‌ها و زمین لشکر خداست و خدا بسیار مقتدر و به تدبیر نظام عالَم داناست.
کرونا! تو کدامین سرباز نامرئی خدا هستی که همه‌ی خلایق را بدون نگهبان در خانه‌هایشان حبس و زندانی کرده‌ای؟❄ کرونا! هر چه هستی و به دست هر که و برای هر چه درست شده‌ای من نمی‌دانم، ولی این را می‌دانم که بدون اذنِ خدا وقتی برگی از درختی نمی‌افتد تو هم بدونِ اذن
سربازان ۲۰۲۵، تمام هوشمند به جنگ می‌روندلباس هوشمند
پوشش سربازانی که دهه آتی برای عملیات‌های نظامی آموزش می‌بینند با امروز تفاوت فراوان دارد. لباس این سربازان به حسگرهای هوشمند مجهز شده است تا در قالب زره نظامی عمل کند و ضمن افزایش امنیت فرد، میزان آگاهی او از محیط پیرامون را بالا ببرد. مهم‌ترین بخش در این لباس هوشمند مربوط به کلاه آن می‌شود. کلاه جدیدی که برای نخستین بار در نمایشگاه DSEI از آن رونمایی شد بجز آنکه یک رایانه شخصی برای سربا
انگشتان سوخته

دیشب خیره عکس پروفایل ت شدم،  از پبامت برداشت دلخواه خودم را داشتم.هزار
سرچ کردم تا  بهترین جمله  دلربایی  ، زیباترین تصویر عاشقانه را بیایم.
صد بار ویرایش کردم که محبوب پستد ش بنمایم. تفس عمیق کشیدم . طپش قلب در
اوج ،انگشتم روی دگمه (send) اما ترس آتش جهنم انگشت را با شمع سوزاندم و
با انگشت سوخته همه را (Delete)کردم.
اتدکی نگذشت باز برگشتم دیدمت، خواندمت و همان برداشت مد نظر خودم و باز
شروع به یافتن بهترین متن تصویر عاشقانه و آراس
متن آهنگ حس می کنم محمدامین سرباز

Text Music Mohammad Amin Sarbaz Called Hess Mikonam

درگیر عشق تو شدم‌ تو که خواب و خیال شبامی
قید همه چیزو زدم واسه اینکه الآن تو باهامی
هرچی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی
هرجا که باشی تو فکر توام حس می کنم پیش منی
باور قلب من اینه که‌ ما تا اخرش مال همیم
ماه قشنگ شبام مثل یه خوابی برام 
تا اومدی تو زندگیم همه چی عوض شد انگار
واسم عشق معنی نداشت تا عاشق شدم اینبار
تا تورودیدمت انگار به تو شدم‌گرفتار
هرجا که باشی تو فکر

دانلود فیلم 1917 دوبله فارسی 2019
ژانر : اکشن | جنگی | درام
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کارگردان : Sam Mendes
بازیگران : Dean-Charles Chapman, George MacKay, Daniel Mays
خلاصه داستان : دو سرباز جوان بریتانیایی مأموریت دارند از مناطق تحت نفوذ دشمن عبور کرده و پیام توقف حمله‌ای را منتقل کنند که ممکن است به مرگ هزاران سرباز منجر شود.
ادامه مطلب
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که از این وبلاگ دیدن می فرمایید.
ان شاء الله در این وبلاگ مطالب متنوعی به همت چند تن از طلبه های حوزه علمیه امام جعفر صادق(علیه السّلام) شهرستان تالش ( از شهرستانهای استان گیلان) درج خواهد شد.
به امید رضایت خاطر حضرت بقیة الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشّریف)
دانلود فیلم پارادایس با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی پارادایس با کیفیت عالی  720p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : علی عطشانی
بازیگران : مهران رجبی، جواد عزتی، محمد علی نجفیان، سامان صفاری، الیویا بورکارت، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت، کاترین فلوس و…
خلاصه داستان :  دو طلبه جوان می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رییس حوزه علمیه آن ‌ها که حا
در جواب پرویز پرستویی
در جواب پرویز پرستویی:
یه وقت این عکسِ کشیش های مسیحی ریا نباشه؟
توضیح:
در این تصویر ، بیل زدنِ یک کشیش مسیحی را برای کمک رسانی به مدرسه ای مشاهده میفرمایید !
اگر با استدلال های آقای پرویز پرستویی ، که به طلبه ها گیر داده بودند که چرا با لباس و عمامه دارید کمک میکنید بخواهیم پیش بریم ، پس این تصویر  خدای ریا بازی هست!
چون ایشون با تمیزی لباسشون و سنگینی کلاهی که دارند ، نباید اینگونه عکس بیاندازند ، حتما باید عوض کنند و لب
گروه علمی پژوهشی حبل المتین سعی بر این دارد تا قدمی در ترویج و تبلیغ معارف ناب اسلام و توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بردارد.
عزیزان طلبه و دانشجویی که تمایل به همکاری در گروه را دارند با افتخار در خدمتشان هستیم.
ان شا الله این فعالیت هامورد رضایت حضرت حجت(عج) قرار بگیرد.

و من الله التوفیق...
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
بازیگران : مهران رجبی، جواد عزتی، محمد علی نجفیان، سامان صفاری، الیویا بورکارت، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت، کاترین فلوس و…
خلاصه داستان :  دو طلبه جوان می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. رییس حوزه علمیه آن ‌ها که حا
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
۲۳ سالم که بود فکر می کردم ۲۸ سالگی برای یک دختر یعنی خیلی، یعنی باید به یه چیزایی که معمولا جامعه می طلبه رسیده باشی وگرنه خیلی دیر کردی و دیر شدی!! الان که روی سرازیری ۲۸ دارم آرام آرام سر میخورم، با خودم فکر میکنم که ۳۳ باید همان ۲۸ باشد تنها کمی پخته تر و ناراحت تر به خاطر فرصت های از دست رفته.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
ما که در جنگ هشت ساله تنها بودیم این بود پیروزی‌مان که به زور و نفاق جلوی پیشروی‌مان به سمت بصره را گرفتند.
یمنی‌ها که ما پشت سرشان هستیم با ده تا پهپاد به میدان نفتی الشیبه عربستان حمله می‌کنند و با موشک میزنند وسط رژه سعودی‌ها آن هم در الدمام عربستان که شرقی‌ترین نقطه با فاصله ۱۲۰۰ کیلومتر است.
در این میان برای نابود کردن مقاومت دو راه بیشتر پیش روی جبهه باطل نیست. یا جنگ هسته‌ای و نابودی جهان یا تغییر باورها و عقاید. روش دوم با یک تکه صف
تو راهروی خانه‌ی همان عضو هیات مدیره بودم که یکی اومد گفت: تو این خانوم رو زدی!
بیا بیرون ببینم.
رفتم بیرون دیدم اون دوتا خانوم، جار و جنجال راه انداختند که آره، این آقا ما رو زده!
یکی دوتا از همسایه‌ها اومدن جلو و به من گفتن: تو این خانوم رو زدی؟!
من داشتم تعریف می‌کردم که یکی از اون خانوم‌ها حمله کرد و دوباره من رو زد.
به خاطر این حرکت وحشیانه‌، اینجا همه به اون خانومه مشکوک شدن.
من چند بار برای افراد مختلف اصل ماجرا رو تعریف کردم.
در همین حین
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

توضیحات: دعای هر روز ماه رجب با صدای طلبه عکاس(امین)با تشکر از عزیزانی که قبلا این کلیپ را درست کرده اند بنداه فقط صد
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم پارادایس
❌ شبهه ۶۳۵در حال حاضر ۱۰۰ هزار طلبه از ۱۳۶ کشور جهان تحت نظر این مرکز در ایران بتحصیل اشتغال دارند!! .*
✍ فرض کنید میانگین هزینه ماهانه برای اقامت یک طلبه مجرد شامل : (کرایه منزل ، ایاب و ذهاب ، غذا ، درمان ، هزینه یکبار رفت و برگشت به کشورش در سال ، پول جیبی ، کتاب و لوازم تحصیل ، پوشاک و.......) فقط پانصد دلار باشد .یعنی هزینه هر طلبه در ماه معادل شش میلیون تومان (با دلار دوازده هزارتومانی) و هزینه سالانه او هفتاد و دو میلیون تومان (۷۲،۰۰۰،۰۰۰ تومان

ساعتی از نیمه شب گذشته بود. پژواک صدای جغدها در حیاط مدرسه می پیچید. طلبه جوان سر از کتاب بلند کرد و با سر انگشتان چشمهایش را مالید تا کمی از خستگی اش بکاهد.میر علام از جایش بلند شد و گیوه هایش را پوشید، در ایوان ایستاد و نگاهش را به چیزی گره زد که سالها او را در آن حجره پاگیرش کرده بود. او رو به گنبد طلایی رنگ امیر المومنین(ع) ایستاد و در حالی که دستانش را روی سینه اش گذاشته بود، سلامی عرض کرد. اما آن شب حال دیگری داشت. وضویی گرفت و راهی حرم شد.جو
سلام
به من میگن خبر نخون... خوب میشه بی خبر موند از حال عزیزانی که مرتب سفارش دعا می کردن براشون، از حاج احمد خسروی و ... ( روحشون شاد)
چند بار نوشتم و ارسال نکردم، اما نتونستم نگم به قم و مردم قم و مخصوصا طلبه‌ها این‌ چند وقت خیلی جفا شد... بارها دلم خواست نفرین‌کنم اون‌هایی رو که هر چه لیاقت خودشون بود به این مردم نسبت دادن، اما گفتم جاهلن...
اما تو قم اوضاع خوب نیست، از کم کاری‌های دولت و ... بگذریم، مردم خودشون شروع کردن به داد خودشون برسند!
مثل
قالب تنش، قالبی در رنگ بندی مشکی و زرد هست که متقاضیان خاص خودش رو می طلبه،  یک سری از تغییرات اعمال شده روی این قالب:

تغییر فونت قالب به ساحل
اضافه شدن قابلیت تصویر مطلب
راست چین شدن منو بالا
واکنش گراشدن و نمایش صحیح در انواع دستگاه ها
اندازه مناسب نوشته ها
اضافه شدن بک گراند مشکیِ جذّاب تر
ادامه مطلب
متقاضیان امریه سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای برای شهریور ماه، تا سوم خرداد می توانند در پورتال آموزش فنی و حرفه ای ثبت نام نمایند.
شرایط 
مدرک تحصیلی :کارشناسی، کارشناسی ارشد
مهلت ثبت نام: تا 3 خرداد 98
شروع ثبت نام مرحله اول آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر کشور جهت متقاضیان اعزامی ۹۸/۶/۱
 ضروری است کلیه رشته های متقاضیان امریه (لیسانس به بالا) جهت ثبت نام تا تاریخ۹۸/۳/۳ 
قابل ذکر است تاریخ و
سرباز : ما چرا جنگ میکنیم فرمانده : به خاطر خاک وطن سرباز : یعنی این خاک مال منه فرمانده : بله سرباز : پس چرا وقتی پدرم مرد برا یک متر خاک کلی پول دادیم

slo8568
همه ما داریم در ایران زنده به گور میشیم. فکر کردین الان زندگی میکنیم؟؟؟ خداشاهده هر روز جون میکنیم تا شب بشه.farhadfaraji179
دقیقا اگه این خاک ماست چرا حداقل نمیتونیم توش یه خونه داشته باشیم برای خودمونmohamad_karami8825
مث ما که باسه یه متر جا برا کاسبی کردن شهرداری نمیزارهlawless.heaven2019
از این مردم بخاری بلن
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

کاربران عزیز اگر از صوت های ارسالی طلبه عکاس استقبال می کنید لطفا نظر خود را برای تولید صو
هنجارها«طلبه-کارگر» کاراکتر جذاب سینمای ایران!آیا انتقاد از روحانیت در رسانه جایز است؟کدام آثار، تصویر دقیقی از روحانیت نمایش داده‌اند؟ گزارشکدام بازیگران معروف در نقش «روحانی» ظاهر شده‌اند؟ راهکار:آیا حوزه علمیه نمی‌خواهد از لباس و حرمت علمای اسلام دفاع کند؟ مطالب این پرونده منتشر شد
یک کلیپ را رفیق‌تان بهتان نشان می‌دهد. یک طلبه‌ سیدی با خانواده‌اش دارد در خیابان می‌رود. یک بچه نوزاد هم در بغل گرفته. چند تا دختر دارد و یک خانم چادری هم همراهش است. 
یک دفعه در این کلیپ که از دوربین مدار بسته گرفته شده یک عده ازارل و اوباش با چاقو و قمه و دشنه حمله می‌کنند. یک چاقو در گلوی بچه می‌زنند. خانمی که همراهش است تو سر و صورتش می‌زند. می‌ریزند روی سید بیچاره. می‌خواهند سرش را ببرند. با چاقو هفت هشت بار به گردنش می‌زنند تا این که
در خواستی از اقا رضا
نام فیلم : سرباز Soldier 1998 ژانر : اکشن | درام کارگردان : Abbas Alibhai Burmawalla , Mastan Alibhai Burmawalla بازیگران : Rakhee Gulzar, Bobby Deol, Preity Zinta محصول : هندوستان زبان : فارسی زمان : ۱۵۶ دقیقه امتیاز : ۶٫۱/۱۰ کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV حجم : ۳۵۰ مگابایت خلاصه داستان : در مورد سرباز هندی می باشد که در زمان جنگ با استرالیا عاشق دختر مردی پولداری میشود.
ادامه مطلب
​​​​​​

آقای سهراب سلیمانی بردار سردار دل‌ها می‌گویند: ... استاندار سابق کرمان ملاقاتی با پدر بنده داشته و به ایشان گفته بود می‌دانید پسرتان چقدر مشهور است و استکبار چقدر از او می‌ترسد؟ پدرم گفته بود من از شما متعجبم که چنین حرفی می‌زنید، استاندار پرسیده بود چرا؟ پدرم گفته بود پسر من یک سرباز ولایت است آنها از اسلام می‌ترسند نه از پسر من، حاج قاسم تنها یک نشانه از کشور اسلامی و شیعه است.
سرباز کوچک امام: نوجوانی، اسارت با هم سنخیتی ندارد. خاطرات یک ۱۳ساله ی اسیر
سرباز کوچک امامنویسنده: فاطمه دوست کامیویراستار: فرزانه قلعه قوندانتشارات پیام آزادگان
بریده کتاب:
یک نفر از بیرون داد می زد: ((بابا، یکی بیاد رو این خاکریز پاس بده))…… وقتی دیدم کسی به حرفش محل نمی گذارد از سنگر رفتم بیرون و بهش گفتم: ((من اومدم. شما برید تو سنگر من حواسم هست)) دو سه ساعت که گذشت، تمام لباس هایم خیس آب شد. یک لحظه فکر کردم شاید صدای باران است و خیالاتی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها